Brązowy medalista w szachach

szachyKrzysztof Kabaciński z Ogniska Pracy Pozaszkolnej „Neptun” Kołobrzeg został Brązowym Medalistą Indywidualnego Pucharu Polski Młodzików do lat 8 w szachach.

W Szczyrku w dniach 29 kwietnia - 03 maja 2012 r. odbył się  Puchar Polski Młodzików do lat 8 w szachach. Dwóch młodych szachistów z Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu – Krzysztof Kabaciński i Paweł Kossowski w ciągu czterech dni systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund po 60 minut na  rozegranie partii dla jednego zawodnika, walczyło w gronie 94 przedszkolaków z całej Polski o medale. Ostatecznie zwyciężył Jakub Suder z Myślenic, drugi był Jonasz Baum z Warszawy, a trzeci Krzysztof  Kabaciński z OPP Kołobrzeg. Paweł Kossowski zajął 26 lokatę.

Jest to niewątpliwie ogromny sukces. Starosta Kołobrzeski Tomasz Tamborski składa szczere gratulacje dla "małego" mistrza, rodziców i trenera Leona Brągoszewskiego. Życzy również dalszych sukcesów i wytrwałości w dążeniu do rozwijania swoich pasji.

informacja: Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Kołobrzegu
przygotowała i zamieściła: Marta Ernestowicz, stażystka
Starostwo Powiatowe w Kołobrzegu, 07.05.2012 r.