Turniej drużynowy w szachach szybkich

siemylW sobotę, 28 lutego 2015 r. w Charzynie odbył się Turniej Drużynowy w Szachach Szybkich o Mistrzostwo Województwa Zachodniopomorskiego, z udziałem drużyny UKS OPP Powiat Kołobrzeski.

W Turnieju wzięły udział drużyny z województwa zachodniopomorskiego, nasz powiat reprezentowała drużyna UKS OPP Powiat Kołobrzeski. W kołobrzeskiej drużynie wystąpił najstarszy, czynny zawodnik województwa zachodniopomorskiego Pan Mikołaj Jaroszewicz (85 lat). Turniej sędziował sędzia klasy państwowej Tomasz Kamieniecki. Pierwsze miejsce zajęła drużyna gospodarzy uzyskując 16 punktów, drugie miejsce zajęła drużyna UKS OPP Powiat Kołobrzeski, reprezentująca Gminę Kołobrzeg uzyskując 16 punktów, a o kolejności miejsc na podium zdecydowało 0,5 punktu punktacji indywidualnej. Trzecie miejsce zajęła Gmina Świnoujście 12 punktów.