II Memoriał Sebastiana Karpiniuka w piłce siatkowej

002W sobotę 14 kwietnia 2012 r. w siedzibie OPP w Kołobrzegu odbył się II Memoriał Sebastiana Karpiniuka w piłce siatkowej. Pierwsze miejsce zdobył UKS OPP Powiat Kołobrzeski I. Starosta Kołobrzeski Tomasz Tamborski serdecznie gratuluje.

W turnieju wzięło udział 6 zespołów: SZCZECIN BŁYSKAWICA, STOCZNIA DARŁOWO, BRONEK KOSZALIN, GRYF SZCZECINEK, UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI I i II. Swoją obecnością na zawodach zawodników wspierali Prezydent Miasta Kołobrzeg Janusz Gromek, Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miasta Romuald Kociuba, Inspektor Wydziału Edukacji i Kultury Starostwa Powiatowego Aneta Bagińska oraz wielu innych gości. Wspominano Sebastiana Karpiniuka, jako człowieka i polityka mocno zaangażowanego w działalność sportową dla naszego regionu. Po turnieju delegacja młodzieży udała się na cmentarz w celu złożenia kwiatów na jego grobie.

Przy okazji warto wspomnieć o innych osiągnięciach siatkarzy z OPP. Najmłodsze siatkarki w II Eliminacyjnym Turnieju w ramach Mistrzostw Województwa w  MINI  PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT zajęły dwa pierwsze miejsca w kategorii „trójki”, trzecie miejsce zdobył zespół z Koszalina. Finał Turnieju o Mistrzostwo Województwa w MINI PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT we wszystkich kategoriach odbędzie się dnia 23.04.2012r w Hali Milenium w Kołobrzegu. W kategorii „młodzicy”  chłopcy też nie zawiedli wygrywając Turniej w Darłowie.