Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki Chłopców

Obraz 207W dniach 30 kwietnia - 1 maja 2015 roku w Szkole Podstawowej nr 6 w Kołobrzegu rozegrany został Ogólnopolski Turniej Mini Siatkówki Chłopców pod patronatem Starosty Kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego.

W dwudniowym turnieju w piłce siatkowej chłopców w kategorii „Dwójki” wzięło udział 31 zespołów z całej Polski. Gościliśmy drużyny mi.in.: z Koszalina, Szczecinka, Gubina, Lęborka, a nawet z Białystoku. Młodzi adepci siatkówki walczyli o puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 6 w Kołobrzegu. Po zaciętych zmaganiach siatkarskich wygrała drużyna z Gubina – MLKS „Volley” Gubin 1. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna reprezentująca Kołobrzeg - SP 6 Kołobrzeg 1, w składzie Aleksander Czachorowski oraz Franek Placak, podopieczni trenera Dariusza Cholki.
Uroczystego wręczenia medali oraz pucharów dla zwycięzców turnieju dokonał, w imieniu Starosty Kołobrzeskiego Tomasza Tamborskiego, członek Zarządu Powiatu w Kołobrzegu Mirosław Tessikowski. Specjalne podziękowania od organizatorów turnieju otrzymali również trenerzy wszystkich drużyn, które wzięły udział w imprezie. Młodzi siatkarze otrzymali dyplomy za udział w turnieju oraz upominki ufundowane przez sponsorów imprezy.
Wszystkim drużynom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.